ekskluzive

Qeveria e Shqipërisë dhe ajo e Greqisë janë duke rendur që të kapin kohën këtë fundjavë për të mbyllur marrëveshjet mes tyre, pak orë para se të hënën të zhvillohet në Luksemburg, mbledhja e ministrave të Jashtëm të BE që pritet të shprehet nëse vendit tonë do t’i çelen apo jo negociatat për anëtarësim.Burime diplomatike në Athinë bëjnë të ditur për NOA.al se një axhendë e posaçme është përgatitur për të shtunën dhe të dielën, për të përm
20.04.2018 - 20:02

Media Galeri