OMG

Një grua e tmerruar pretendon se ka kapur një UFO në qiell.Pamjet janë filmuar mbi vendin ku mbahet Botërori, në Rusi, dhe është e bindur se mund të jetë diçka jashtëtokësore.Gruaja nga Kirovi tha se ajo zbuloi diçka misterizoe që fluturonte mbi Rusinë veriore. Në pamje shihet një objekt gjigant që ndriçon qiellin mbi Nizhny Novgorod, ku Anglia është vendosur të luajë më 24 qershor. Jepni komentin tuaj për këto pamje. /k.k/noa.al/ <iframe

Media Galeri