Sport

Napoli ka arritur të marrë një fitore me vlera në transfertë përballë Lazios në javën hapëse të “Serisë A” italiane.Takimi Lazio-Napoli, luajtur mbrëmjen e sotme në “Olimpico” përfundoi me rezultatin 1-2.Fillimisht kane qenë lacialët ata që kanë shënuar të parët me anë të Immobile në minutën e 25’.Goli i barazimit për napoletanët ka ardhur në minutën e 45+2 nga Milik, duke mbyllur në baazim pjesën e parë të këtij takimi.Goli i epërsisë dhe i rez
12.08.2018 - 22:14

Media Galeri