Kosovë

“Gjaku i Reçakut nuk bëhet ujë!” Kështu thotë zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi, lidhur me masakrën e Reçakut. Ai deklaron se ish-zëdhënësat e xhelatit Sllobodan Millosheviç dhe regjimit të tij mizor që tronditi botën me krimet monstruoze nuk...
Më Shumë...