Magazinë

Moderatorja Ilda Bejleri duket se e ka ndjekur ndeshjen Zvicër-Serbi dhe si të gjithë është ndjerë shumë krenare.Ajo ka bërë një postim në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shfaqet duke bërë shqiponjën me duar.Kjo ka ardhur pas fitores së Zvicrws kundwr Serbisw.Zvicra ka marrë një fitore me vlerë përballë Serbisë, në ndeshjen e vlefshme për kampionatin botëror, “Rusi 2018”.Zvicerianët kanë marrë një fitore drithëruese në fund të ndeshjes falë golav

Media Galeri