Maqedoni

Një ngjarje tragjike është shënuar në një familje në Maqedoni, pasditen e kësaj të mërkure.Një banesë është përfshirë nga zjarri në rrethana të paqarta, duke bërë që tre fëmijët që ndodheshin brenda, të digjen të gjallë.Mësohet se viktimat janë një fëmijë i moshës 4-vjeçare, një tjetër 2 vjeç dhe më i vogli vetëm 1 vjeç.Ngjarja tragjike ka ndodhur në zonën e Velesit, ndërkohë që prindërit nuk ndodheshin në banesë në momentin e ngjarjes.Tre f

Media Galeri