Champions League

Luhen ndeshjet e para të fazës së grupeve. Spikat mbrëmjen e sotme ndeshja mes Liverpool dhe Napolit.  Kampionët në fuqi të Europës udhëtojnë në fushën e nën-kampionëve të Italisë, në radhët e së cilës bën pjesë mbrojtësi kuqezi, Elseid Hysaj....