Maqedoni Kulturë

Ish-presidenti i Gjeorgjisë dhe ish-guvernatori i Odesës, Mikheil Saakashvili, u arrestua nga Shërbimi i Sigurisë i Ukrainës, në Kiev. Më herët ish presidenti kishte hipur mbi çatinë e banesës së tij dhe kërcënonte se do të hidhej nëse prekej nga...
Më Shumë...