Maqedoni Kronikë

Një shqiptar i Maqedonisë ka mbetur i vrarë ditën e sotme, gjatë një përplasje me armë zjarri me policinë e Tetovës.38-vjeçari Jeton Rexhepi i dënuar me 25 vite burg për vrasje, grabitje dhe rrëmbim, është arratisur nga qelia vite më parë dhe ishte shpallur në kërkim.Gjatë ndjekjes nga policia ditën e sotme në fshatin Llarcë, Rexhepi ka reaguar me armë zjarri, gjë që ka gjetur kundërpërgjigje.Mësohet se Rexhepi ka qëlluar drejt forcave speciale që kishin shku

Media Galeri