Sociale

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një mesazhi ka uruar shqiptarët për Ditën e Pavarësisë duke theksuar se “patriot është ai qe rri në shtëpi”. “Dua t’i uroj me zemër të gjithë shqiptarëve gëzuar ditën e pavarësisë!...