Ajo

Në puntatën e javës së kaluar në spektaklin në “Dance Albania” në Tv Klan, konkurrenti Valoni dhe partnerja e tij në kërcim patën një moment të vështirë gjatë performancës. Ishte një moment delikat kur Valoni pothuajse i rrezikoi jetën partneres...