Bota

Të paktën 26 vetë u vranë dhe mbi 40 të tjerë u plagosën nga një shpërthim në afërsi të një tubimi zgjedhor në Afganistan. Në këtë ngjarje tragjike, në Çarikar, kryeqytet i provincës Parvan, merrte pjesë edhe presidenti afgan, Ashraf...
11-09-2019, 19:24
Më Shumë...