Metropol

Kanë dalë detaje të reja nga ngjarja tragjike që shokoi Rusinë. Profesori i historisë në Universitetin Shtetëror të Shën Petersburg qëlloi dhe më pas vrau të dashurën e tij, studente, gjatë një debati. Më pas i preu këmbët, kokën dhe...
Më Shumë...