ekskluzive

Minuta të tmerrshme ishin ato të një vajze e cila ra në hapësirën e ashensorit të pallatit duke pësuar dëmtime fizike.Ngjarja është tani në fokusin e policisë dhe prokurorisë, pasi ndërtuesi i pallatit do të përballet me ndjekje penale.Gjithçka ndodhi në lagjen nr 3 të qytetit të Sarandës, raporton noa.al duke cituar burime në vendngjarje dhe nga Komisariati i Policisë Sarandë.Vajza A.L., 19 vjeçe, banuese në fshatin Bajkaj, Delvinë, ndodhej në pallatin e r
20.04.2018 - 20:02

Media Galeri