edukate-fetare

Presidenti Ilir Meta uron gjithë shqiptarët me rastin e festës së Novruzit. Për këtë ai publikon dy fotografi nga një vizitë në selinë e bektashinjve. “Të dashur miq, Në këtë ditë feste dhe optimizmi pranveror, që simbolizon lindjen e shpresës,...
Më Shumë...