Politikë

Ditën e sotme ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj kërkoi që drejtuesi i Prokurorisë së Krimeve të Rënda Besim Hajdarmataj, të thërrasë kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe deputetin Sali Berisha, si persona që kanë dijeni lidhur me poseduesit e ngarkesës prej 613 kg kokainë në Durrës.Por në një dalje për mediat ditën e sotme, kreu i PD, Lulzim Basha, e cilësoi letrën e ministrit si një akt të dënueshëm.Sipas tij, letra është një akt i dënueshëm i

Media Galeri