Kosovë Kulturë

Ndërron jetë aktori i njohur i humorit kosovar, Hasan Gashi.Aktori Gashi, i cili ka spikatur në role të ndryshme, ka ndërruar jetë gjatë mbrëmjes së sotme. Këtë e ka bërë të ditur miku dhe kolegu i tij Rasim Thaçi, në profilin e tij zyrtar në rrjetin social “Facebook”.Postimi i plotë i Rasim Thaçit:“Papritmas ndërroi jetë shoku im , Hasan Gashi. U prefsh në paqe shoku im dhe gjithmonë do të kujtojmë me shumë mall.” Hasan Gashi për publ

Media Galeri