Kosovë Kronikë

Një gazetar ka ndërruar jetë sot pasi u përfshi në një aksident tragjik dy ditë më parë në Istog të Kosovës, raporton noa.al.I ndjeri, Muhamed Bardh Sutaj, u godit nga një veturë e tipit Wolksvagen Golf 5në rrugën Istog-Pejë, në fshatin Caralluk të komunës së Istogut.Gazetar dhe ekonomist, Muhamed Sutaj, ka punuar në Radio Peja dhe Radio Fontana.Aksidenti mbetet ende i paqartë pasi automjeti që shkaktoi vdekjen e 45-vjeçarit u largua nga vendi i ngjarjes.Me gjithë

Media Galeri