Transmetuar më 05-06-2024, 20:05

Mediat kosovare kanë raportuar për një grabitje me armë në qendër të Prishtinës ditën e sotme ku është grabitur me armë një pikë e këmbimit valutor.

Ngjarja ka ndodhur në venin e njohur si ‘Rruga e Vushtrrisë’, tek ish-Gjykata e Qarkut, dhe grabitësit kanë marrë paratë dhe janë larguar.

Po ashtu, në vendin e ngjarjes është gjetur edhe një armë zjarri, teksa policia ka rrethuar zonën dhe po heton për zbardhjen e ngjarjes në rëndë.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd