Shëndeti

“Pandemia po përshpejton dhe është e qartë që nuk e kemi arritur ende pikun”. Është kjo deklarata e bërë gjatë kësaj të marte, nga drejtori i përgjithshëm i Organizatës Botërore të Shëndetësisë, Tedros Adhanom Ghebreyesus, gjatë një konference për shtyp...