bota

Me shtatë kilogram kokainë të pastër, një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane, një ditë më parë.Ndalimi i 34-vjeçarit, i identifikuar vetëm me inicialet B.E, u bë në autostradën pranë Bolonjës, në Itali. Sipas mediave italiane, ai kishte rolin e transportuesit të drogës, dhe kokaina e pastër kap vlerën e 1 milion eurove. Gjurmimi nisi kur u identifikua se makina kishte gjoba të papaguara. Gjatë kontrollit policët konstatuan se tapetet e makinës kishi
19.01.2018 - 11:54

Media Galeri