Ai

Julian Deda, aktori i njohur i humorit, ka përzgjedhur sot disa foto interesante. Lidhur me fotot ai kërkon arrestimin e dy ministrave, Arben Ahmetajt dhe Pandeli Majkos, si dhe të kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj. Julian Deda teksa ka publikuar...
15-10-2020, 08:09