Transmetuar më 15-03-2024, 23:31

Albi Nako i ka propozuar për martesë në transmetim live partneres së tij, Dorit.

Balerina u bë e njohur gjatë qëndrimit të Albit në shtëpinë e Big Brother VIP, ku në një nga netët e surprizoi atë.

Teksa ishte i ftuar në emisionin "S’e luan topi", Albi i ka propozuar Dorit dhe mes emocionesh ajo ka thënë po.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd