Transmetuar më 05-02-2024, 13:34

Duket se në Big Brother VIP Albania 3 janë duke u konsoliduar tashmë çiftet.

Një raport është krijuar mes Meritonit dhe Ilnisës, e po ashtu mes Bardhit e Sara Gjordenit.

Por, tani siç shihet po krijohet edhe një tjetër çift i ri në këtë reality show.

Romeo Veshaj dhe Heidi Bace janë dyshja që këto ditë kanë sjell disa momente të bukura së bashku.Ndonëse nuk kanë shprehur ende ndonjë pëlqim, ata po shijojnë çdo çast me njëri-tjetrin.

Së fundmi u argëtuan në pishinë, ku nuk munguan as puthjet e përqafimet mes tyre.

Sidoqoftë, pritet të shihet në vazhdim se si do të rrjedhë ky raport.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd