Transmetuar më 31-01-2024, 14:53

Në prime e mbrëmjes së kaluar, banorët kanë patur debate të forta me njëri-tjetrin. Një prej tyre ishte debati mes Ilnisës dhe Rikes. Banorët dhe opinionistët e konsideruan të papranueshëm fjalorin të cilin Ilnisa ka përdorur ndaj Rikes.

Pas përfundimit të mbrëmjes në kohën që janë shtrirë për të fjetur, Ilnisa është përlotur për shkak të komenteve që mori.

Meritoni i ka qëndruar pranë duke i dhënë dhe puthjen e parë në buzë.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd