Transmetuar më 13-03-2024, 23:34

Për shkak të një fotografie që publikoi në Instagram, kudo nëpër rrjet po përflitet se Bes Kallaku mund të ketë fryrë buzët.

Lidhur me këto aludime, Besi ka vendosur që të reagojë në mënyrë epike.

Ai ka postuar një fotografi qesharake në Instastory, ku ka editur gjoksin dhe buzët. "Jam që jam thashe po bej edhe gjoksin meqe JOQ u siguru qe u bona edhe synet", shkruan Besi.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd