Transmetuar më 27-01-2024, 22:12

Rike: Nëse më shihni me Romeon, që më përqafon, është thjesht miqësi.

Romeo: Unë Riken e kam si motër.

Ledioni: Rike, ty nuk të pëlqen Romeo?

Rike: Jo, fare po fare.

Romeo: Rikja nuk ka lidhje fare. Nuk më tërheq si femër. Nuk e shoh do me atë sy.

Rike: Nuk e shohim me atë sy njëri-tjetrin.

Roemo: Heidi është një vajzë fantastike që më jep energji të mirë.

Ledioni: Ja si i hollohet zwri vlonjatit (qesh).

Romeo: Po thoja qw pwr Heidin unë kam një simpati. Është vajzë simpatike që më jep energji të mirë. Mua kjo vajzw më je energji o vlla, kaq.

Heidi: Unë jam në të njëjtin nivel. Më jep energji pozitive dhe dua të them një gjë po e shijoj shumë jam për qejfin tim.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd