Transmetuar më 05-02-2024, 14:06

Fansat e Besart Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt, e kanë të vështirë të besojnë se çifti është drejt divorcit, dhe nuk kanë faj, sepse prej rreth 3 vitesh, marrëdhënia e tyre vihet herë pas here në pikpyetje e diskutohet për ndarje.

Por këtë herë ishin vetë ata që dhanë shenjat se diçka nuk shkon.

Këtë e bënë nëpërmjet rrjeteve sociale dhe nuk është shumë të themi se “Instagrami” është bërë një burim i pandashëm i vip-ave tanë, ku tregojnë shumë nga jeta personale dhe profesionale.

Duket se një person qëndron mes të dyve dhe ai është Andi Murra, i cili ka reaguar për herë të parë rreth kësaj çështje.

Reagimi:

“Unë i kam njohur të dy, dhe të dy kanë një shpirt të rrallë. Ky rast më ka prekur vërtet shumë sepse i kanë dedikuar shumë njëri tjetrit. Çdo gjë që të ketë ndodhur mes jush edhe gjëja më e keqe në botë kalojeni sepse atëherë do mbaheni mend, sakrificat janë ato që mbahen mend, sepse në këngën tuaj thujet ‘Dashuria jonë të gjitha i mund’, Mundeni…Më falni për postin”,- shkroi ai tek ka bërë tag çiftin.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd