Transmetuar më 04-02-2024, 15:09

Çifti fitues i "Love Island Albania", Ueda dhe Arlind do bëhen prindër për herë të parë. Lajmin e bukur e kanë dhënë vetë ata përmes disa fotove të publikuara në Instagram.

"Kur 2 bëhen 3", ka shkruar Ueda krah fotove ku shihet me Arlindin dhe me foton e ekos.

Ueda dhe Arlindi japin lajmin e ëmbël, çifti së shpejti

Mes urimeve të shumta dallon ai i moderatores Luana Vjollca, e cila i shkruan: "Ky është suksesi i vërtetë i Love Island Albania. Urime".

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd