Transmetuar më 18-01-2024, 19:49

Drini ka reaguar për herë të parë pas largimit të tij nga Big Brother. Gazetari ka bërë një postim duke u shprehur se shëndeti i familjarëve është më i rëndësishëm se çdo garë.

“Në jetë ka shumë gara por asnjë nuk është më e rëndësishme sesa shëndeti i familjarëve. Duke qenë se familja është gjëja më e rëndësishme për mua vendosa ta ndërpres rrugëtimin tim në Big Brother VIP. Të gjithë jemi mirë, faleminderit për interesin dhe kujdesin e treguar. Shihemi së shpejti”, shkruan Drini.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd