Transmetuar më 13-01-2024, 21:36

Ka nisur zyrtarisht edicioni i tretë i ‘Big Brother Vip’.

Moderatori Ledion Liço ka prezantuar banorin e parë që do të bëhet pjesë e formatit.

Bëhet fjalë për gazetarin dhe moderatorin Drini Zeqo të cilin tashmë do e shohim në një tjetër dimension me lojën dhe dinamikat që do të sjellë në shtëpinë më të famshme.

Me Ledion Liçon në timonin e moderimit, mbrëmja e sotme premton të jetë mbushur me emocione, surpriza dhe plot të reja në botën e televizionit shqiptar.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd