Transmetuar më 26-01-2024, 20:35

Ledion Liço është rikthyer në ekran me moderimin e Big Brother VIP, por është rikthyer edhe në Instagram duke qenë shumë aktiv me postime.

Në postimin më të fundit, Ledioni ka publikuar një foto krah Sara Hoxhës dhe Vjollca Hoxhës. Presidentja e Top Medias shumë rrallë shfaqet në rrjete sociale, por Ledioni e theu këtë rregull.

Siç shihet nga foto, znj. Vjollca duket plot sharm dhe elegante e veshur me të zeza.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd