Transmetuar më 18-06-2024, 15:06

Ditën e sotme qarkulloi lajmi se këngëtari Luiz Ejlli po hetohet nga SPAK.

Sipas “Prapaskena”, Luizi kërcënoi zyrtarët e IKMT për një banesë në Shkodër.

E pas gjithës bujës, Luizi ka bërë reagimin e tij të parë.

Ai ka postuar një video në InstaStory ku shihet mjaft i qeshur, i pranishëm dhe Dj Gimi— duke lënë të kuptohet se lajmi nuk e shqetëson aspak.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd