Transmetuar më 15-01-2024, 12:40

Gazetari i njohur, Drini Zeqo, është banori i parë që iu bashkua shtëpisë më të famshme në Shqipëri këtë të shtunë.

Gjatë këtyre 2 ditëve të para të qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother VIP” duket se Drini nuk ka pasur asnjë debat me banorët e shtëpisë.

Por nga ana tjetër, rrëfimet e ndjera nga ana e banorëve nuk kanë munguar. Ishte pikërisht gazetari që vendosi të rrëfejë më tepër detaje rreth humbjes së babait të tij.

“Kam pasur shumë episode, shumë të vështira. Po edhe humbja e babit edhe e jona ishte… u ndamë kështu si të pa folur fare sepse atij i ndodhi kështu një hemorragji cerebrale edhe ndenji vetëm 3 ditë në gjendje kome edhe nuk folëm dot më fare me atë. Ishte pak ndarje e papritur dhe e sforcuar e kupton dhe mbeti çdo gjë në mes e kupton…”, u shpreh Drini Zeqo.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd