Transmetuar më 15-01-2024, 20:00

Princ Leka ka shuar përfundimisht dilemat rreth ndarjes me bashkëshorten e tij, Elia Zaharia.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Princ Leka deklaron publikisht se martesa ka marrë fund dhe se të dyja palët kanë rënë dakord ta zgjidhin atë në gjykatë.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd