Transmetuar më 08-02-2024, 22:19

Produksioni i Big Brother Vip 3 organizoi një dasmë tradicionale mbrëmjen e sotme. Banorët zgjodhën që çifti që do martohej të ishte Ilnisa dhe Meritoni. Dhe ashtu ndodhi.

Pak çaste më parë dyshja kurorëzoi dashurinë në martesë, gjithmonë në kuadër të lojës. Madje ata dhuruan edhe puthjen e parë, në buzë si burrë e grua.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd