Transmetuar më 06-02-2024, 23:56

Sara dhe Bardhi përjetuan një moment romantik mes njëri-tjetrit, teksa të dy ata u thirrën në dhomën e rrëfimit.

Teksa panë një klip me momentet e tyre më të bukura, Bardhi arriti t’i “rrëmbente” puthjen e parë në buzë Sarës.

Një moment vërtet romantik mes çiftit, të cilët bënë të lumtur dhe pjesën tjetër të banorëve, të cilët po e ndiqnin nga dhoma e ndenjes.

Fillimisht Sara tha se puthja do të vijë në momentin e duhur, duke “shuar” shpresat për atë që të gjithë e prisnin.

Nuk kaluan pak minuta dhe çifti realizuan puthjen e parë mes tyre.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd