Magazinë

Djali i këngëtares së njohur Argjentina Ramosi, feston 2-vjetorin e lindjes. Këngëtarja përmes një postimi në Instagram, ka bërë një urim me fjalë të ndjera prej nënë për të voglin e saj, Noah.Argjentina shkruan se nuk mund ta besojë se sa shpejt ka kaluar koha dhe djali i saj sot mbush 2 vjeç, por që me ardhjen e tij në jetë ai ka sjellë vetëm lumturi në jetën e këngëtares.“Gëzuar ditëlindjen arushi im i vogël Pooh. Engjëlli im mbush sot 2 vjeç. Nuk mund
17.07.2017 - 13:50

Media Galeri