Transmetuar më 06-07-2024, 08:53

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli, është tepër aktive nëpër rrjete sociale, teksa shpesh herë shihet të postojë nga përditshmëria, ku shumicën e kohës është e shoqëruar nga e vogla e saj Nina.

Rikujtojmë që Arbenita ka qenë në një lidhje me rap-artistin Fero Fera, i cili prej kohësh është larguar nga tregu i muzikës. U bë kohë e gjatë që romanca e tyre përfundoi por mesa duket Arbenita ka nisur një lidhje të re.

Dyshimet janë ngritur nga një postim i bërë nga vetë modelja dhe kaq ka mjaftuar që rrjeti të ziejë…

Mos vallë Arbenita ka harruar ish bashkëshortin e saj Feron dhe tashmë ka nisur një lidhje të re? Epo mbetet për t’u parë…

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd

Lajmet e fundit