Transmetuar më 03-07-2024, 18:35

Ndarja e Chiara Ferragni-t dhe Fedez-it ka qenë një ndër ngjarjet më të komentuara kudo nëpër rrjet. Mirëpo nuk vonoi shumë dhe çifti nisi përsëri jetën “nga e para”, por kësaj radhe në krahë të personave të tjerë.

Ka qenë fillimisht Fedez-i i cili u fotografua me jfluencuesen Taylor Mega, ish-in e Tony Effe, e ndërsa tani është rradha e ish-partneres së tij.

Kjo e fundit është fotografuar për herë të parë me të dashurin e saj të ri, Andrea Bisciotti, një ortoped nga Toskana, me të cilin prej kohësh thuhet se ka nisur një lidhje.

Thashethemeve të cilat qarkulluan për çiftin më të ri që prej disa javësh, ia ka vënë vulën kjo fotografi:

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd

Lajmet e fundit