Transmetuar më 26-05-2024, 12:42

KOSOVË- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjilan të Kosovës. Bëhet me dije se nënë e bir janë dhunuar dhe grabitur nga persona të paidentifikuar. Siç raportohet grabitësit i kanë grabitur gruas stoli floriri dhe një sasi parash që kishte me vete.

Policia njofton se autorët kanë dhunuar gruan dhe djalin e saj të mitur, të cilët më pas janë paraqitur në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd