Transmetuar më 04-03-2024, 21:47

ITALI – Inter-Genoa luajnë këtë të hënë ndeshjen mbyllëse të javës së 27-të të Serie A, sfidë që nisi në orën 20:45.

Pas disa rasteve të skuadrës mike, në minutën e 30-të, mesfushori kuqezi, Kristian Asllani kombinohet mjaft mire me Sanchez dhe realizon me një goditje spektakolare duke I dhënë kështu avantazhin Interit.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd