Transmetuar më 04-04-2024, 23:34

Egla duket nuk e ka pritur aspak mirë ditëlindjen e saj të 47-të.

Teksa ndodhet bashkë me Ilnisën dhe Meritonin si tre të skualifikuar nga gara në Dhomën e Bardhë të Vëllait të Madh, Egla është përlotur gjatë ditës së sotme.

Pasi fryu qirinjtë e vetme, teksa po konsumonte ushqimin Egla u përlot.

Që prej spektaklit të së martës që ndodhen të tre në një dhomë, ka pasur debate të vazhdueshme mes Eglës dhe çiftit Ilnisa Meriton.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd