Transmetuar më 01-02-2024, 23:28

Lexoni horoskopin mujor nga Paolo Fox për të zbuluar se çfarë kanë rezervuar yjet për ju:

Këto janë parashikimet astrologjike për muajin shkurt 2024 për shenjën e dhjetë të zodiakut, Bricjapi.

Gjithçka për dashurinë, punën, mirëqenien dhe fatin, përkthyer nga noa.al.

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Dashi

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Demi

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Binjakët

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Gaforrja

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Luani

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Virgjëresha

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Peshorja

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Akrepi

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Shigjetari

Bricjapi, Shkurt 2024 nga Paolo Fox

Ata që kanë pasur përvojë pune jashtë vendit dhe tashmë janë rikthyer ose janë gati ta bëjnë këtë, duhet ta dinë se projektet po fluturojnë lart në sajë të ideve fituese.

Kushdo që, pavarësisht gjithçkaje, mendon se ka ende kufizime në punën e tij, do të bëjë mirë të bëjë një bilanc të situatës, ndoshta nuk po bën punën që do.

Por nëse pasioni është aty, mund të shkoni larg ose të hidhni sytë tutje-tëhu, por gjithnjë nëse ka shumë angazhime dhe përpjekja juaj e ka bërë të vetën!

Për më të rinjtë, sidomos ata që janë më të gatshëm, me këtë qiell nuk do të jetë e pamundur të niseni në aktivitete të ndryshme, që ju japin sadisfaksion.

Dy javët e para të këtij shkurti 2024 sjellin sukses për ata që punojnë në kontakt me publikun.

Dashuria është për t’u favorizuar në këtë muaj shkurt i cili do të shohë kalimin e Venusit në shenjë deri të premten e datës 16.

Nëse vërtet dëshironi të përjetoni një dashuri të madhe do të jetë e përshtatshme të kënaqeni me njohje të reja.

Shkurti do të fshijë edhe marrëdhëniet e paqarta dhe për këtë arsye disa nga ju mund ta shikojnë si një periudhë të favorshme.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd