Transmetuar më 01-02-2024, 22:55

Lexoni horoskopin mujor nga Paolo Fox për të zbuluar se çfarë kanë rezervuar yjet për ju:

parashikimet astrologjike për muajin shkurt 2024 për shenjën e parë të zodiakut, Dashi. Gjithçka për dashurinë, punën, mirëqenien dhe fatin, përkthyer nga noa.al.

Dashi, shkurt 2024

Dy javët e para ju ftojnë të mos bëni zgjedhje të rrezikshme. Muaji nis me disa shumë dyshime që do të zgjidhen gjatë rrugës.

Një telefonatë e parë mund të arrijë në mes të muajit, asgjë e bujshme, por diçka ka filluar të lëvizë.

Shqyrtoni me qetësi projektet tuaja ose kushtet e bashkëpunimit dhe, nëse ka diçka që nuk ju pëlqen, mendoni për të me kujdes përpara se të lëshoni firmën!

Ka të ngjarë që që në janar të ketë pasur komplikime në marrëdhëniet me shefat apo bashkëpunëtorët, shtytja e këtyre mosmarrëveshjeve është e rrezikshme.

Për më të rinjtë e shenjës ka një vendim për të marrë, pjesa e fundit e muajit sjell lajme.

Në dashuri, pjesa e parë e shkurtit është më komplekse.

Do të ishte mirë që çdo diskutim dhe krahasim të shtyhet për ditë më të mira, nga data 19 në 29 mund të mendoni dhe gjykoni shumë më mirë.

Ky shkurt 2024 mbetet një muaj i rëndësishëm për të gjithë ata që duan të kenë takime pa detyrime të çastit.

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Demi

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd