Humbja e nënës, Thaçi ngushëllon Ramën: Bashkëndjej dhimbjen tënde
Transmetuar më 01-08-2020, 10:44

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ngushëllon Kryeministrin Edi Rama për humbjen e nënës së tij, Aneta Rama.

Ai thotë se ndan dhimbjen me Ramën në këtë humbje të madhe.

“I dashur Edi, në këtë ditë të pikëllimit, por edhe të krenarisë, bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë për ndarjen nga jeta të nënës Aneta. Ngushëllimet më të sinqerta në emër timin dhe të familjes”, shkruan Thaçi në mesazhin e ngushëllimit. /a.y/noa.al

Ndarja nga jeta e nënës, Edi Rama dhe Olsi mesazh miqve me një kërkesë

Kryeministri Rama në zi, ndahet nga jeta e ëma Aneta: Ishe drita e shtëpisë