Djali i Ramës mesazh për humbjen e gjyshes: Këshillat e tua, do jenë të paharruara
Transmetuar më 01-08-2020, 10:38

Djali i Kryeministrit Edi Rama, Gregu, ka ndarë një mesazh për humbjen e gjyshes së tij Aneta.

Duke ndarë një fotografi me gjyshen e ndjerë, ku të dy shihen të qeshur, Gregu thotë se nëna Aneta do të jetë e paharruar për të.

“Këshillat e tua më të vyera, batutat dhe çdo përpjekje e jotja për të luftuar dhe tejkaluar çdo vështirësi dhe betejë do jenë të paharrueshme tek unë! U prehsh në paqe”, shkruan Gregu.

Aneta Rama u nda nga jeta mëngjesin e sotëm, në moshën 82-vjeçare. /a.y/noa.al

Ndarja nga jeta e nënës, Edi Rama dhe Olsi mesazh miqve me një kërkesë

Kryeministri Rama në zi, ndahet nga jeta e ëma Aneta: Ishe drita e shtëpisë