Transmetuar më 19-02-2024, 06:58

Të dashur lexues të shenjës Ujori, lexoni horoskopin e javës së re, nga Paolo Fox, një përkthim ekskluziv nga noa.al, zbardhur nga transmetimi audio i astrologut të njohur në Radio Lattemiele.

Zbuloni se çfarë kanë rezervuar yjet për ju, për javën nga 19 deri më 25 shkurt 2024. Gjithçka për dashurinë, punën, mirëqenien dhe fatin.

Ujori, DASHURIA:

Afërdita në shenjë sjell dëshirën për pasion. Jeta juaj emocionale dhe dashuritë e reja ndikohen drejtpërdrejt nga këto aspekte, madje gjatë kësaj periudhe do të keni mundësinë t’i shikoni në fytyrë ata që doni, për të zbuluar edhe ato anët e fshehura që dyshoni se kanë.

Marrëdhëniet që kanë qenë në një gjendje pasigurie për disa kohë dhe bashkimet që nuk kanë pasur kurrë një mirëkuptim të përsosur. Por tani, marrin një shtytje sqaruese nga ky kombinim yjesh.

PUNA:

Kjo është periudha e duhur për të planifikuar gjithçka që dëshironi të bëni nga qershori e në vazhdim.

Megjithatë, për fat të keq, rreth të premtes nuk do të keni qartësinë dhe intuitën e nevojshme për të dhënë zgjidhje dhe për të bërë zgjedhje të menjëhershme.

Prandaj, shfrytëzojeni këtë periudhë për të rishikuar aktivitetet që nuk ju kënaqin ose që paraqesin probleme zbatimi, sepse ka rreziqe të rrethoni veten me njerëz më pak të vlefshëm ose ndoshta të humbni kohë të çmuar.

Në përgjithësi, megjithatë, veçanërisht nëse keni biznesin tuaj, rishikimi i disa marrëveshjeve deri në fund të majit do të jetë i pashmangshëm.

MIRËQENIA:

Përpiquni të qëndroni të qetë edhe sepse forca e mirë është në rrugë e sipër e cila do t’ju lejojë të kaloni një javë të mirë.

Dhe, duke përfituar nga ditët si e shtuna dhe e diela, pse të mos planifikoni një udhëtim jashtë dhe të relaksoheni?

Shmangni telashet të enjten dhe të premten.

Horoskopi javor Dashi, nga Paolo Fox. Nga 19 deri më 25 shkurt 2024

Horoskopi javor Demi, nga Paolo Fox. Nga 19 deri më 25 shkurt 2024

Horoskopi javor për Binjakët, nga Paolo Fox. Nga 19 deri më 25 shkurt 2024

Horoskopi javor Gaforrja, nga Paolo Fox. Nga 19 deri më 25 shkurt 2024

Horoskopi javor për Luanin, nga Paolo Fox. Nga 19 deri më 25 shkurt 2024

Horoskopi javor për shenjën Virgjëresha, nga Paolo Fox. 19 deri 25 shkurt 2024

Horoskopi javor për Peshoren, nga Paolo Fox. 19 deri 25 shkurt 2024

Horoskopi javor analitik për Akrepin, nga Paolo Fox. 19 deri 25 shkurt 2024

Horoskopi analitik për Shigjetarin nga Paolo Fox. Java 19 deri 25 shkurt 2024

Horoskopi analitik për Bricjapin nga Paolo Fox. Java 19 deri 25 shkurt 2024

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd