Transmetuar më 06-01-2023, 06:45

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Festat e fundvitit ju kanë rimbushur bateritë. Në punë, si dhe në dashuri, duhet të përpiqeni të konfirmoheni dhe të shmangni zëvendësimin nga ndonjë “rrotë e tretë”. Në jetën tuaj, mund të hapen shtigjet për një lidhje të re dashurie.

Horoskopi Paolo Fox Demi: Ju tashmë i keni sqaruar problemet që mbanit me vete në vitin 2022. Sot jeni të kthjellët, edhe në punë karizma që reflektoni mund t’i shtyjë kolegët të bashkëpunojnë me ju. Në dashuri, dorëzohuni para lajkave të atyre që tregojnë interes për ju.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Jeta ka të bëjë me zgjedhjen dhe sot është koha për ta bërë atë. Të brejnë dyshimet. Por duhet të kuptosh se çfarë dëshiron të bësh ndaj, ndaje mendjen. Edhe në dashuri, dyshimet nuk pakësohen: me kë dëshironi të dilni?

Horoskopi Paolo Fox Gaforrja: Mjaft me vënien e gjithçkaje në diskutim, në jetë, në vendin e punës, kudo. Sot ke nevojë për ti bërë gjërat në mënyrë konkrete: edhe shefat e kërkojnë këtë. Në dashuri, kërkoni argëtim dhe dikë që të pajtohet me këtë ide. Dhe është dikush që ju e doni, por ngurroni, shpreheni, guxoni sepse është reciproke.

Horoskopi i Paolo Fox Luani: Viti i ri do jetë i mbushur me angazhime pune: do të duhet të jeni mirë të organizuar dhe të funksiononi si një strateg, për të mbajtur peshën e gjithçkaje. Në dashuri, debatoni gjithmonë me partnerin dhe ju ka zhgënjyer? Ndrysho strategji, është e kotë të këmbëngulësh gjithmonë.

Horoskopi Paolo Fox Virgjëresha: Optimizmi juaj është karburanti që ju lejon të bëni gjithçka siç duhet: vazhdoni në këtë rrugë, përgjegjësit në punë e vlerësojnë atë. Në dashuri, mund t’i afroheni kujtdo që i keni vënë syrin.

Horoskopi Paolo Fox Peshorja: Mënyra më e thjeshtë nuk është kurrë ajo më efektive. Përpiquni, punoni shumë, studioni: vetëm në këtë mënyrë do të arrini një kënaqësi të madhe profesionale. Në dashuri keni frikë nga tradhtitë: duhet të provoni të trazoni ujërat dhe të keni guximin të zbuloni të vërtetën.

Horoskopi i Paolo Fox Akrepi: Miqësitë e reja do t’ju shqetësojnë jetën e përditshme: angazhime të reja, punë, qëllime personale për këtë vit. Bashkohuni me ata që ju intrigojnë, në vend të tyre lini mënjanë ata që ju mërzitin.

Horoskopi Paolo Fox Shigjetari: Jeni të këndshëm dhe të besueshëm: në sytë e kolegëve dhe eprorëve jeni bërë të pazëvendësueshëm. Promovimi është në sfond. Në dashuri, jeni të kërkuar nga shumë njerëz: përpiquni të kuptoni se kush ju bën të ndiheni më mirë.

Horoskopi i Paolo Fox Bricjapi: Sfidat janë buka juaj e përditshme. Në punë pritet një hov i ri. Sidoqoftë, do t’ju duhet të luftoni: pengesat do të jenë të shumta dhe as të lehta për t’u kapërcyer. Në dashuri gjërat shkojnë shkëlqyeshëm.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Projekte të reja shfaqen në horizont, por tani është e rëndësishme të mbyllni gjithçka që nuk keni përfunduar ende. Mbani konfidencialitetin maksimal për planet tuaja: disa mund t’ju parashikojnë gjërat. Në dashuri duhet të zgjidhni një situatë delikate.

Horoskopi i Paolo Fox Peshqit: Pasi të zgjidhni, nuk ka më kthim prapa. Pra, mos u përfshini nga dyshimet dhe ndiqni atë që keni planifikuar, pa frikë. Sot keni fatin të keni një person që ju do dhe ju beson. /noa.al

Horoskopi 2023 nga Paolo Fox: Cilat janë shenjat me fat dhe çfarë ju pret në dashuri dhe punë

Horoskopi 2023 nga Branko. Parashikimet për dashurinë dhe paratë për të gjitha shenjat dhe renditja e vitit të ri

Horoskopi për vitin 2023 nga Artemide: Ja parashikimet e detajuara për dashurinë, shëndetin, punën dhe fatin