Transmetuar më 07-12-2022, 10:31

Horoskopi 2023 nga Branko. Vërtet kanë mbetur vetëm pak javë, numërimi mbrapsht mund të aktivizohet dhe më pas do të duhet të mirëpresim vitin e ri, 2023.

Shpresa e të gjithëve, si gjithmonë, është që të jetë një vit më i mirë, në të gjitha frontet: por a jeni gati të shkruani faqe edhe më të bukura dhe plot ngjyra?

Jeta përbëhet nga ulje-ngritje, ditë të këqija dhe të tjera ku mbusheni me gëzim dhe kënaqësi. Kështu funksionon, por gjithçka varet nga ne, nga vullneti ynë, nga dëshira për t’ia dalë me çdo kusht, madje edhe nga tejkalimi i betejave të vështira dhe pengesave që dukeshin të pafundme.

Si gjithmonë, në fund të dhjetorit, bëjmë një bilanc për atë që kemi kaluar: dhimbje, momente të paharrueshme (historike dhe personale), takime të reja, dashuri të lindura dhe të tjera që kanë përfunduar. Por tani duhet të fillojmë të shikojmë nga e ardhmja dhe të kuptojmë se çfarë na rezervojnë yjet: a do të jetë 2023 me fat për të gjithë? Kështu shpresojmë.

Mjafton të zbulojmë se çfarë do të ndodhë, në planin e punës dhe sentimental (por jo vetëm), me parashikimet e astrologut të dashur Branko, përkthyer ekskluzivisht nga noa.al. Ai që nuk zhgënjen kurrë pritshmëritë e askujt.

A do të jetë 2023 me fat mes jush? A është dikush nga ne që do të jetë në gjendje të bëjë një ëndërr realitet? Mjaft me këtë kuriozitet, përgjigjet janë aty. Megjithatë, duke na kujtuar se qielli bën pjesën e tij, por gjithçka varet nga ne.

Horoskopi Branko 2023 Dashi:

Pjesa e parë e vitit është interesante, sidomos në tremujorin e parë që shënon forcë dhe vitalitet të madh për shenjën tuaj! Ekspozimi i mirë i Venusit dhe Merkurit do t’ju japë dashuri dhe komunikim të qartë që do t’ju bëjë fitimtarë.

Në punë, dritë jeshile për projekte të reja, mos kini frikë të merrni iniciativën, vetëm kështu do të arrini të garantoni rritje të qëndrueshme ekonomike.

Horoskopi Branko 2023 Demi:

Në këtë 2023 ju këshilloj të braktisni zakonet që keni mbajtur deri tani, në mënyrë që të përmirësoni marrëdhëniet tuaja ndërpersonale për t’u kthyer në përjetimin e emocioneve autentike.

Në aspektin profesional favorizohen krijuesit dhe ata që kanë ide origjinale. Financat janë të mira sidomos gjatë tremujorit të dytë të vitit. Megjithatë, kini kujdes që të mos jeni tepër shpenzues.

Horoskopi Branko 2023 Binjakët:

Në vitin 2023 mund të njihni një person me të cilin të fitoni qetësinë që kërkoni. Kush e di se pas një miqësie ka në fakt diçka tjetër. Fakti është se një takim mund të jetë vërtet i rëndësishëm dhe emocionues.

Përkundrazi, disa luhatje janë të parashikuara në sektorin e financave, do të duhet të përpiqeni të mos shpenzoni shumë nga ato që keni fituar për të mos kufizuar rritjen tuaj ekonomike.

Horoskopi Branko 2023 Gaforrja:

Ky vit është një periudhë e veçantë për dashurinë, në fakt mund të ketë disa zhgënjime për t’u përballur. Diskutime dhe fërkime me një person që ka rezultuar të jetë ndryshe nga sa keni menduar, por pse nuk përpiqeni t’i pranoni njerëzit ashtu siç janë?

Nga pikëpamja ekonomike, ky vit është një fillim i mbarë. Sidomos në pjesën e parë, fati do të jetë me ju, silluni me një qëndrim të matur në mënyrë që të mos prishni frytet e përpjekjeve tuaja.

Horoskopi Branko 2023 Luani:

Në dashuri këtë vit ka nevojë për më shumë kujdes. Muajt ​​e parë të 2023 do të nisin me një person të veçantë, por retrogradi i Venusit në tremujorin e tretë ju paralajmëron të kushtoni më shumë vëmendje tek ky person.

Nga ana tjetër financat po ecin mirë sepse gjërat duken mirë në punë, ka një dritë jeshile për projekte të reja, por mos prisni që propozimet të bien nga qielli, bëhuni ju, ai që do t’i krijoni vetë!

Horoskopi Branko 2023 Virgjëresha:

Viti 2023 duket se është i zhytur nën një qiell romantik, do të jeni me personin e duhur në momentin e duhur. Nëse jeni në çift prej disa kohësh, ekziston dëshira për të marrë më shumë përgjegjësi dhe të filloni të planifikoni diçka të bukur së bashku.

Për sa i përket financave, është gjithmonë mirë të tregoheni pak konservatorë, këtë vit do të jetë e mundur të filloni të kurseni në mënyrë që të grumbulloni një rezervë parash me të cilën të jeni të qetë.

Horoskopi Branko 2023 Peshorja:

2023 për të lindurit e shenjës së Peshores do të jetë një vit plot ndryshime. Disa do të jenë plotësisht pozitive, ndërsa të tjera do t’ju lënë një shije të hidhur. Për momentin, gjëja më e mirë për të bërë është të mbështeteni te njerëzit e duhur, ata që janë aty për ju dhe të cilëve u besoni.

Mundësi të reja ekonomike po vijnë këtë vit të ri 2023. Investimet favorizohen edhe nëse duhen menduar gjithmonë mirë. Tremujori i dytë i vitit do të jetë më me fat.

Horoskopi Branko 2023 Akrepi:

Këtë vit do të ketë ndryshime të mëdha në dashuri. Ndalni ndasitë dhe debatet për të rifilluar më fort se më parë! Mundohuni të mos mërziteni për gjërat e vogla dhe do të shihni që gjithçka do të marrë për mirë.

Ekonomikisht, viti 2023 do të jetë një vit padyshim i begatë. Kujdes nga disa shpenzime të papritura edhe nëse në tremujorin e katërt të vitit gjërat pritet të kthehen në drejtimin e duhur.

Horoskopi Branko 2023 Shigjetari:

Në dashuri, marrëdhëniet e nisura në këtë vit të ri 2023 do të jenë të kënaqshme. Moment pozitiv si për çiftet ashtu edhe për beqarët që më në fund do të mund të gjejnë një shpirt binjak! Mundohuni të zgjeroni rrethin e të njohurve tuaj dhe kaq.

Nivele të mira fati edhe në sektorin ekonomik, do të duhet të bëni disa shpenzime në tremujorin e tretë të vitit, por asgjë shumë e shtrenjtë.

Horoskopi Branko 2023 Bricjapi:

Dashuria për të lindurit në Bricjap në 2023 do të jetë mjaft e qetë, çiftet do të gjejnë një stabilitet dhe gjithçka do të shkojë sipas planit. Forconi marrëdhëniet familjare veçanërisht nëse ka fëmijë në shtëpi.

Në nivel ekonomik, sakaq, ndryshime pozitive janë në rrugë e sipër. Ndoshta do t’ju duhet të bëni një investim, por në fund përpjekjet do të shpërblehen.

Horoskopi i Brankos 2023 Ujori:

Edhe për ata që kanë lindur në shenjën e Ujorit këtë vit në dashuri nuk do të ketë tronditje të mëdha, por gjërat do të ecin në një mënyrë absolutisht pozitive. Emocionet do të jenë intensive, bashkëjetesa inkurajohet.

Megjithatë, nga ana ekonomike, viti 2023 do të jetë një vit i begatë. Mundësi interesante janë në rrugë e sipër, por përpiquni të planifikoni gjithçka me kujdes duke i kushtuar vëmendje maksimale detajeve.

Horoskopi Branko 2023 Peshqit:

Në vitin 2023 të lindurit nën shenjën e Peshqve do të jenë të fokusuar në aspekte të tjera të jetës dhe dashuria do të jetë paksa e mënjanuar. Unë rekomandoj vëmendje më të madhe pasi, veçanërisht në disa momente, mund të ndjeni një farë paqëndrueshmërie.

Në nivel ekonomik, megjithatë, viti 2023 do të jetë një vit pozitiv. Do të njihni një zgjerim të madh që me komunikim aktiv në punë nuk do të njohë asnjë pengesë.

/noa.al

Horoskopi për vitin 2023 nga Artemide: Ja parashikimet e detajuara për dashurinë, shëndetin, punën dhe fatin